Kas tai?

Kas yra Focusingas?

Focusingas yra būdas priimti mūsų gyvenimui svarbius sprendimus pasitelkiant savo vidinę išmintį per vidinio kūno žinutes,nature-591708_1920 įdarbinant mūsų vidinį kompasą. 

Focusing (angl.) reiškia migloto vaizdo išryškinimą, sutelkimą, sąmoningą susitelkimą ... Tai lyg fotografo linzė, kurią suderinus, miglotas vaizdas tampa ryškus ir aiškus; lyg šviesa, sutelkta į lazerio spindulį, turinti stiprią galią „prisikasti prie esmės“. Asmeninės saviugdos kelyje Focusingo vyksmas yra vidinis įgūdis – paprastas, natūralus ir kartu revoliucingas, nes mes mokomės pasitikėti savo vidiniu žinojimu, užuot rėmęsi kitų nuomone.

Kuo išskirtinis Focusingas?

Focusingo rezultatų veiksmingumas užfiksuotas daugiau kaip 50-yje terapijos veiksmingumo tyrimų, kurie parodė, kad Focusingo procesas padeda žmonėms geriau valdyti savo emocijas, atkurti sveikus santykius, padidina pasitikėjimą savimi bei savo vidiniu žinojimu. Tyrimai parodė, kad žmonės, kurie sugeba stabtelti  ir sutelkti dėmesį į tuo konkrečiu momentu patiriamą šviežią problemos pajautimą kūne – pojūtį, kurį ne visada pavyksta nusakyti žodžiais, – sugeba pasiekti ilgalaikių teigiamų pokyčių savo gyvenime.

water-243910_1920Focusingo esminis įgūdis yra gebėjimas klausytis. Šiame triukšmingame gyvenime mes išmokome negirdėti, nes kitaip neišgyventume informacijos sraute. Focusingas padės susigrąžinti šį natūralų įgūdį, nes jis mums yra gyvybiškai būtinas, kad galėtume girdėti SAVO vidinę išmintį ir vedlį. Focusingas leidžia patirti, ką reiškia, kai Tavęs iš tikrųjų kas nors klauso, – pajusti tą gilų atsipalaidavimą, kuris apima mūsų kūną tuomet, kai kitas žmogus nuoširdžiai girdi tai, ką mes sakome.

 

Trečias labai svarbus dalykas Focusinge yra tai, kad jame ekspertas esate JŪS. Šis metodas paremtas pamatiniu įsitikinimu, kad net labiausiai patyręs Focusingo mokytojas nežino apie Jus tiek, kiek žinote Jūs. Jūs turite visą galią atrasti savo tiesą. Jums tereikia paprašyti savo kompaniono to, ko Jūs norite ir ko Jums reikia.

Focusinge VISADA Jūs esate vairuotojas / -a. Jūsų „ne“ yra tokios pat vertės, kaip ir Jūsų „taip“ tuomet, kai imatės „fokusuotis“. Taip, kompanionas gali padėti Jums save tyrinėjant, tačiau joks žmogus negali pasakyti, kas Jums yra teisinga. Tik Jūs sprendžiate, kas Jums tinka. Leiskite mums parodyti, kaip tai padaryti.


7 pokyčiai, kuriuos patirsite besimokydami Focusingo:

Esate daugiau nei Jūsų emocijos
Atrasite, ko iš tikrųjų norite, ir imsitės tai įgyvendinti
Pagerinsite santykius
Gerai jausitės, patirsite gyvenimo lengvumą kasdienybėje
Paliksite praeitį visam laikui
Išmoksite klausytis savo kūno, kad greičiau išgytumėte ir atsistatytumėte
Reikšmingai pagerinsite savo profesinę veiklą