Ar tai man?

Patyrinėkite – gal viename šių scenarijų atpažinsite ir save.


 

Žiūrintiems iš šono, viskas atrodo gerai – sėkminga veikla, geri santykiai. O Jūsų viduje kažkas nerimsta, verčia jaustis menku, nevertu, nepakankamu, kartais net apsimetėliu. Aplinkiniai Jus giria ir stengiasi į Jus lygiuotis. O Jums neduoda ramybės mintis: „Jei tik jie žinotų!". Tuomet dar daugiau dirbate, nes vis reikia kažkam kažką įrodyti. Taip užsiėmus nerimstantis vidinis balsas šiek tiek prityla.

 

Apima jausmas, tarsi būtumėt „dvasiniame šiukšlyne". Sieloje tamsu, prasmės nėra, neaišku, kas teisinga, o kas ne. Kas negerai, paaiškinti negalite, nes kur tik pasisukate, jaučiate tokią pat tuštumą, kaip ir viduje.

 

Jaučiatės stabdomas. Darote viską, kas tik po ranka, bet jaučiate, kad darote ne tai, kas svarbiausia. Kai peržvelgiate prioritetus, suprantate, kad darote viską, išskyrus patį svarbiausią pirmą punktą. Jaučiatės nuolatinėje įtampoje, kad visko nespėjate.


 

Neadekvačiai reaguojate į tai, kas vyksta. Pratrūkstate per darbinį susirinkimą, puolate į ašaras arba įsiuntate po pirmos kritiškos pastabos, panikuojate dėl pačių mažiausių nesklandumų. Klientai dažniausiai erzina, o šeimoje jaučiatės visai pametęs galvą. Bandėte būti pozityvus – save nuteikti ir įkalbėti, kad nėra pagrindo taip reaguoti. Tačiau tai vėl sugrįžta.


 

Pereinate į kitą gyvenimo etapą ir esate pasimetęs tarp daugybės pasirinkimų ir sprendimų. Daugelis dalykų balansuoja ties riba, Jus kankina nuolatinis vidinis spaudimas ką nors daryti. Norite išmokti susivokti begalėje galimybių ir sprendimų bei pasitikėti savo pasirinkimais, išmokti būti neužtikrintumo būsenoje.


 

Turite sveikatos problemų (fiziniai skausmai, miego sutrikimai, baimė dėl pastebėtų nieko gero nežadančių simptomų), kurios greičiausiai atsirado dėl nesirūpinimo ir neįsiklausymo į savę bei savo kūną. Ir suprantate, kad dabar tai JAU laikas pradėti megzti dialogą.