Pirmoji pakopa

Pirmoji pakopa: Atidarome duris

Focusingo mokomės pakopomis. Vieną pakopą sudaro 5 pamokos, kurios yra tarpusavyje susijusios ir kurių seka mažais, giliais žingsneliais per praktinį patyrimą sukuria erdvę ugdyti asmeninį Focusingo įgūdį. Viena pamoka trunka 2,5 val. Dar numatykite 1 val. praktikai tarp pamokų su savo „grupiokais“. Praleidus daugiau nei vieną pamoką kursą reikia kartoti.

Štai apie ką mokysimės pirmosios pakopos pamokose:

 


 

1 pamoka: Esatis ir Esaties kalba

Focusinge naudojame žodžius ir kalbą, kuri iš pradžių skamba keistai. Pradėsime nuo Esaties pagrindų – kaip būti ČIA ir DABAR, kaip sugrįžti į šią būseną, kai gyvenimas mus iš ten išspiria. Mokysimės esaties būsenos subtilybių naujai panaudodami žodžius, kuriais užmezgame tikrą gyvą ryšį su savo pojūčiais, nuojautomis, patirtimis ir mintimis.

2 pamoka: Pajausta esmė

Mokysimės klausytis savęs visiškai naujame sąmoningumo lygyje. Net jei tai Jums visiškai nauja – nieko tokio, nes pradėsime nuo paprastų esminių žingsnelių, kurie padeda išgirsti mūsų viduje esančią išmintį. Pajausta esmė yra mūsų intuicijos balsas. Mokysimės pažinti, kokiu būdu jo klausytis.

3 pamoka: Tyrinėtojo vaidmuo

Jūs jau žinote, kaip išgirsti save ir kaip surasti tą paslaptingą ir stebuklingą Pajaustą esmę, kurioje yra tikrasis transformacijos raktas. Dabar mokysimės „likusio vidinio dialogo“ – kaip sėdėti su Pajausta esme, kad ji imtų su mumis bendrauti. Štai čia prasideda tikrieji pokyčiai.

4 pamoka: Kompaniono vaidmuo

Focusingas yra vidinis dialogas. Mokysimės, ką reiškia giliai klausytis ir iš tikrųjų BŪTI, kodėl gilus kito žmogaus Focusingo proceso klausymasis, netgi visiškai tylint, yra gydantis. Būti kompanionu yra puiki galimybė ir proga atsikratyti savo išmoktų būdų reaguoti. Šiame vaidmenyje mokomės patirti, ką reiškia iš tikrųjų priimti kitą žmogų. Toks klausymasis gali iš esmės pakeisti Jūsų gyvenimą.

5 pamoka: Focusingo partnerystės

Šioje pamokoje suvoksite tikros gydančios partnerystės vertę. Būdamas partneriu, turi ne tik gebėti girdėti, ko reikia kitam, bet ir gebėti pasakyti, ko reikia tau. Mokysimės geriau išreikšti savo poreikius, aiškiau suformuluoti tai, ko reikia MUMS. Focusingas moko mus pasitikėti savimi ir tuo pačiu grakščiai kalbėti apie savo troškimus santykiuose.


Jei norite užsiregistruoti į naują grupę, datas rasite čia ...