Pažengusiesiems

Kai reikia daugiau aiškumo...

Focusingas ne tik gydo emocinę patirtį. Jis padeda Jums išgirsti ir susiderinti su visais Jūsų poreikiais bei troškimais, tiek asmeniniais, tiek profesiniais. Tuomet atsiranda daugiau vidinio aiškumo, kokius sprendimus reikia priimti, kokių veiksmų imtis, kokias rūpinimosi savimi priemones pasirinkti, kas Jums asmeniškai yra tinkamiausia DABAR.

Išmokstame pasirinkti tarp to, ką primeta kiti, ir to, ko REIKIA būtent Jums, būtent dabar – tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesinėje veikloje. Tuomet tampame tikslūs ir viskas ima vykti lyg savaime.

landscape-975091_1920


Pažengusiesiems

forest-438432_1920

Antroji pakopa: giliname kontaktą

Gyvi susitikimai grupėje

Šioje pakopoje toliau laviname savo gebėjimą BŪTI su savo patyrimais ir rasti tikslius žingsnius, kurių dėka mūsų gyvenimas juda pirmyn asmeniškai mums pačia tinkamiausia kryptimi ir tempu.

Šioje pakopoje mokomės: lavinti Aš Esatyje būseną; kūniškos praktikos, kuri plečia sąmoningą dėmesingumą pojūčiams, nuojautoms; kaip BŪTI su tomis vietomis, kuriose jaučiamės labiausiai užstrigę. Taip laviname „pažangesnio klausymosi" priemones, kurios padeda tyrinėtojui prisikasti prie Pajaustos esmės.

Į Antrąją pakopą priimami tik baigusieji Pirmąją pakopą.

sunlight-166733_1920

trečioji pakopa: kompaniono kelionė

Gyvi susitikimai grupėje

Šioje pakopoje tyrinėjame pamatinę Focusingo struktūrą – Focusingo vyksmo sudedamąsias dalis: palydėjimą, kompaniono duodamų užuominų meną, kontakto su pojūčiais mezgimą ir gilinimą, kaip būti su teigiamais pojūčiais ir koks jų vaidmuo.

Ši pakopa padeda suprasti, kaip palydėti ir palaikyti bet kokio žmogaus Focusingo vyksmą, – tai didina asmeninį sąmoningumą, todėl stiprėja ir sava intuicija.

Į trečiąją pakopą priimami tik baigusieji Antrąją pakopą.

scouring-rush-horsetail-216066_1280

ketvirtoji pakopa: labirinto vidury

Gyvi susitikimai grupėje

Ketvirtoji pakopa skirta mokymuisi būti su sunkiomis savo dalimis – vidiniais kritikais, abejonėmis, pojūčiais, kad esi nepakankamas, per mažas ar per didelis. Mokomės, kaip fasilituoti (iš anglų kalbos „palengvinti") Focusingą su visokiausiais blokais – ne tik vidiniais kritikais ir abejonėmis, bet ir mieguistumu, blaškymusi, labai stipriomis emocijomis arba nieko nejautimu, baimėmis ir nekantrumu.

Kai mokomės būti kompanionais savo partneriams, kai jie tyrinėja tokias sunkias savo būsenas, giliname ir savo Focusingo vyksmą.

Į ketvirtąją pakopą priimami tik baigusieji Trečiąją pakopą.

buddha-statue-546458_1280 - Copy

asmeninė sesija

Telefonu, internetu arba gyvai susitikus

Focusingas nėra terapija, tačiau per sesiją giliai klausantis savo vidaus, lydint ir palaikant Focusingo mokytojui, patiriami vidiniai virsmai (transformuojantys patyrimai).

Ypač naudinga tuomet, kai atsiranda pojūtis, kad užstrigote, tarsi atsidūrėte „užburtame rate".

Plačiau


Kaip galima mokytis Focusingo?

Telefonu arba internetu

Patirtis parodė, kad Focusingo vyksmui visai netrukdo, jei žmonės yra ne toje pačioje patalpoje. Tačiau labai svarbu turėti SAU tylią ramią erdvę, kurioje Jums netrukdytų, bei gerą interneto ar telefono ryšį.

Gyvenantiems toliau, kituose miestuose, ar dėl kokių kitų priežasčių negalintiems dalyvauti Focusingo seminare fiziškai, buriame grupę mokytis Focusingo nuotoliniu būdu – per Skype'ą.

Jei norite prisijungti, datas rasite čia ...

Susitikime

Focusingo mokomės vakarais, po darbų, kai nurimsta darbo dienos rūpesčiai. Tuomet galime išjungti išmaniuosius prietaisus, susėsti į ratą (senovėje taip susiburdavę žmonės) ir... leisti sau BŪTI – pažinti save ir gyvai pamatyti, kokie skirtingi ir drauge kažkuo fundamentaliai panašūs yra vidiniai žmonių vyksmai, kai su mumis ima bendrauti mūsų intuicija.