Pradedantiesiems

Visos mano patirtys ir pojūčiai tėra informacija

Focusing (angl.) reiškia išryškinimą, kuris atsiranda per sąmoningą susitelkimą ir susikaupimą... Tai procesas, kurio dėka tai, kas miglota, neaišku, neryšku, išryškėja ir tampa suprantama. Taip su mumis ima bendrauti mūsų intuicija. Focusingo vyksmas yra vidinis žmogaus įgūdis, turintis stiprią galią „prisikasti prie esmės“, – paprastas, natūralus ir kartu revoliucingas, nes mokomės pasitikėti savo vidine „fotolinze“, t.y. savo žinojimu, užuot rėmęsi kitų nuomone.

Focusingas padeda nusiraminti ir jaustis, kad pats valdai savo gyvenimą. Giliai viduje žinome, kad emocijos trumpalaikės. Galima išmokti į jas nepasinerti, o padėti joms transformuotis... Gera patirti, kad ESU didesnis, nei visa tai, ką jaučiu. Kad manyje yra erdvė, kurioje AŠ ESU. Kur visiems mano patyrimams yra vietos, ir nei viena emocija nėra amžina.

landscape-975091_1920


Pradedantiesiems

forests-231066_1920

tapk didesniu

Nemokamas penkių dienų elektroninis kursas

Kursą sudaro 5 pamokos, kurių kiekviena padės kitaip pažvelgti į savo gyvenimą. Visos pamokos tarpusavyje susijusios, viena kitą papildo. Tai paprasčiausia pažintis su Focusingu. Kurso pabaigoje turėsite įrankį, kuris bus naudingas tuomet, kai Jumyse kils sąmyšis, pajusite nerimą, blaškymąsi ar atsiras kiti „nepatogūs" pojūčiai. Žinosite, kaip sau padėti, ir tapti didesniu už tai, kas tuo metu neramina. Tuomet Jūsų veiksmai galės būti tikslesni ir veiksmingesni.

Noriu užsiregistruoti

forest-438432_1920

Pirmoji pakopa: Atidarome duris

Internetu arba gyvuose susitikimuose

Įsivaizduokite, kad jaučiatės puikiai, kad valdote savo gyvenimą, Jums svarbius santykius ir Jums svarbius reikalus. Savo viduje jaučiatės erdviai, lengvai, budriai ir be įtampos...  Gera jaustis savimi.

Pirmojoje pakopoje mes atidarome į ten duris – mokomės sustoti ir giliai klausytis, atgyti naujoms gyvenimo siūlomoms galimybėms...

Plačiau

buddha-statue-546458_1280 - Copy

asmeninė sesija

Telefonu, internetu arba gyvai susitikus

Jokie pasakojimai nepadeda perteikti to, kas vyksta Focusingo metu. Tai galima išbandyti ir patirti asmeninės sesijos metu su patyrusia Focusingo praktike.

Focusingas nėra terapija, tačiau per sesiją giliai klausantis savo vidaus, lydint ir palaikant Focusingo mokytojui, patiriami vidiniai virsmai (transformuojantys patyrimai).

Asmeninės sesijos tinka ir jau susipažinusiems su Focusingu. Naudinga tuomet, kai atsiranda pojūtis, kad užstrigote, tarsi atsidūrėte „užburtame rate".

Plačiau


Kaip galima mokytis Focusingo?

telefonu arba internetu

Patirtis parodė, kad Focusingo vyksmui visai netrukdo, jei žmonės yra ne toje pačioje patalpoje. Tačiau labai svarbu turėti SAU tylią ramią erdvę, kurioje Jums netrukdytų, bei gerą interneto ar telefono ryšį.

Gyvenantiems toliau, kituose miestuose, ar dėl kokių kitų priežasčių negalintiems dalyvauti Focusingo seminare fiziškai, buriame grupę mokytis Focusingo nuotoliniu būdu – per Skype'ą.

Jei norite prisijungti, datas rasite čia ...

susitikime

Focusingo mokomės vakarais, po darbų, kai nurimsta darbo dienos rūpesčiai. Tuomet galime išjungti išmaniuosius prietaisus, susėsti į ratą (senovėje taip susiburdavę žmonės) ir... leisti sau BŪTI – pažinti save ir gyvai pamatyti, kokie skirtingi ir drauge kažkuo fundamentaliai panašūs yra vidiniai žmonių vyksmai, kai su mumis ima bendrauti mūsų intuicija.